GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-06-2021 21:00   Güncelleme : 06-06-2021 16:24

​HAYAL GERÇEĞE DÖNÜŞTÜ

​HAYAL GERÇEĞE DÖNÜŞTÜ

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Aybastı ve Gölköy ilçelerini beton yol ile birbirine bağlayacak güzergahta bulunan 3 mahallede beton yol çalışması başlattı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatları ile başlatılan çalışmalar kapsamında Aybastı ilçesi Sarıyer, Kutlular, ve Sefalık Mahallelerini birbirine bağlayan toplamda 6.6 km’lik güzergâh beton yola kavuşmuş olacak.

6.6 km beton yol

19 ilçede ekiplerin planlı ve programlı bir çalışma yürütüldüğünün altını çizen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Aybastı ilçemiz ile Gölköy ilçemizi birbirine bağlayan 3 mahallede başlattığımız 6,6 km’lik beton yol çalışmasını kısa sürede tamamlayarak milletimizin hizmetine sunacağız. Büyükşehir Belediyesi olarak yılların kangren olmuş sorunları bir bir çözüme kavuştururken, vatandaşlarımıza da konforlu bir ulaşımın kapıları aralıyoruz. Aybastı ilçemizde Sarıyer, Kutlular ve Sefalık Mahalle sakinlerimizin yıllardır özlemle bekledikleri bu yatırımı kısa süre içinde hayata geçirerek bir hasreti dindirmiş olacağız. Beton yolun ilçemize ve mahalle sakinlerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Haber merkezi