SPOR
Giriş Tarihi : 14-09-2021 23:57   Güncelleme : 14-09-2021 23:57

HAKEMLERDEN ORDU ZİYARETİ

HAKEMLERDEN ORDU ZİYARETİ

Süper Lig'de düdük çalan FİFA Kokartlı hakem Ümit Öztürk, Süper Lig yardımcı hakemleri Osman Gökhan Bilir ve Murat Tuğberk Curbay Ordu'ya geldi.

FİFA Kokartlı hakem Ümit Öztürk, Süper Lig yardımcı hakemleri Osman Gökhan Bilir ve Murat Tuğberk Curbay, Ordu İl Hakem Kurulu tarafından düzenlenen sezon öncesi kamp programı için Ordu'ya gelerek, bir dizi de ziyaretlerde bulundular.

Ümit Öztürk ve beraberindekiler, Ordu İl Hakem Kurulu Başkanı Kahraman Minnet ve Türkiye Faal Futbol Hakemleri Derneği (TFFHGD) Ordu Şubesi Başkanı Mehmet Şengül nezdinde tüm hakemlere yeni sezonda başarılar diledi.

Kamp başladı

Öte yandan Türkiye Faal Futbol Hakemleri Derneği Ordu Şubesi tarafından 2021-2022 Futbol Sezonu Gölköy-Ulugöl Sezon Öncesi Eğitim Ve Hazırlık Kampına da start verildi.

TFFHGD Ordu Şubesi ve İl Hakem Kurulu'nun Ordulu hakemlere yönelik dördüncüsünü düzenlediği sezon öncesi kamp, bu sene de ilimizin güzide ilçesi Gölköy'ün doğal güzellikleriyle nam salmış Ulugöl Tabiat Parkında düzenlendi. Kampa misafir olarak Üst Klasman Hakemi Ümit Öztürk, Üst Klasman Yardımcı Hakemleri Osman Gökhan Bilir ve Murat Tuğberk Curbay da katılım sağladı.

Haber merkezi