SPOR
Giriş Tarihi : 10-09-2021 23:55   Güncelleme : 10-09-2021 23:55

HAKEM VE ANTRENÖRLERE ZİYARET

HAKEM VE ANTRENÖRLERE ZİYARET

Ordu Valisi Tuncay Sonel, Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Ordu Şubesi ile Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Ordu Şubesine bir ziyaret gerçekleştirdi.

Sporun ve sporcunun yanında olmaya devam eden Vali Sonel, TÜFAD Ordu Şubesi ve TFFHGD Ordu Şubesi'ne ziyaret gerçekleştirerek, daima yanlarında olacağını söyledi.

"Spor kulüplerimizi önemsiyoruz"

Futbolun taban birliklerini oluşturan dernekleri ziyaretinde, bir süre önce yapılan kongrelerde dernek başkanlığına ve yönetim kuruluna seçilenleri tebrik eden Vali Tuncay Sonel, “Sporun, insanların beden ve ruh sağlığını korumasının yanında, insanları birleştirici, bütünleştirici özelliği vardır. O sebeple spor kulüplerimizi önemsiyoruz. Bu kulüplerimizde amatör ruhla hizmet veren spor yöneticilerini, antrenörleri, hakemleri kutluyorum. Başlayacak yeni sezonda tüm kulüplerimize, antrenörlerimize, sporcularımıza ve hakemlerimize başarılar diliyorum" dedi.

"Kendimizi şanslı addediyoruz"

Futbolun taban birliklerini oluşturan Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Metin Kır, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Ordu Şubesi Başkanı Turgut Kır, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Ordu Şubesi Başkanı Mehmet Şengül de, Vali Tuncay Sonel’in ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Sporu seven ve sporcu dostu bir Valimiz olduğu için Ordu şehri olarak kendimizi şanslı addediyoruz. Spor camiası ile ilgilenmeniz, bizleri çok mutlu ediyor. Bugün yapmış olduğunuz ziyaretle de bizleri onore ettiniz. Sizlere çok teşekkür ediyoruz" diye konuştular.

Haber merkezi