GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-04-2021 08:10   Güncelleme : 05-04-2021 08:10

“GÜZELYALI, ADI GİBİ GÜZEL OLACAK”

“GÜZELYALI, ADI GİBİ GÜZEL OLACAK”

 

Altınordu Belediyesi, Güzelyalı Mahallesi’nde de değişim için seferberlik ilan etti. Mahellenin 90, 91, 92, 93, 95, 102 ve Beyoğlu sokaklar altyapısı ve üst yapısı ile topyekûn yenileniyor.

Başlayan çalışmalar kapsamında kullanım ömrünü tamamlamış ihtiyaçlara ve günün koşullarına cevap vermeyen yağmur suyu hatları sil baştan yenilenecek. Alt yapı çalışmaları sonrasında ise Bin 400 metre yol sıcak asfalt konforuna kavuşturulacak. Altyapı ve yol çalışmalarının ardından tamamlanacak modern kaldırımlar ile sokaklar Güzelyalı sakinlerinin ve şehrin hizmetine sunulacak.

Kesintisiz hizmet

Altınordu’da girilmeyen mahalle sokak cadde kalmayacağını söyleyen Belediye Başkanı Aşkın Tören, "Bundan önce Düz mahallede, Yeni Mahallede, Karşıyaka’da, Şirinevler’de, Cumhuriyet Mahallemizde, Selimiye Mahallemizde, Bucak Mahallemizde, Taşbaşı’nda ve diğer birçok mahallemizde olduğu gibi Güzelyalı Mahallemizi de hak ettiği hizmetlere kavuşturuyoruz. Çalışmalarımız tamamlandığında mahallemiz alt ve üst yapısı ile adı gibi güzel olacak" dedi.

Muhtardan teşekkür

Yapılan çalışmaları değerlendiren Güzelyalı Mahalle Muhtarı Cemal Yıldız da Belediye Başkanı Aşkın Tören'e teşekkür etti. Haber merkezi