SPOR
Giriş Tarihi : 02-09-2021 23:57   Güncelleme : 02-09-2021 23:57

GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORLAR...

GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORLAR...

TFF 3.Lig 3.Grup ekibi Orduspor 1967 Futbol Kulübü, Cumartesi günü oynayacağı Büyükçekmece Tepecikspor müsabakası öncesinde 19 Eylül Stadyumu'nda çift kale maç yaptı. Onlarca taraftar antrenmanı baştan sona kadar takip etti.

3.Lig'de geçireceği ilk sezon öncesinde tecrübeli Teknik Direktör Telat Özden nezaretinde antrenmanlarına devam eden Orduspor 1967'de artık tüm dikkatler yarın 19 Eylül Stadyumu'nda oynanacak olan Büyükçekmece Tepecikspor karşılaşmasına çevrildi.

Çift kale yapıldı

Mor Beyazlı ekip, 19 Eylül Stadyumu'nda Teknik Direktör Telat Özden nezaretinde gerçekleştirilen antrenmanla hazırlıklarına devam etti. Düz koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan idman, çift kale maç ile devam etti.

Tecrübeli çalıştırıcı, çift kale maçta Büyükçekmece Tepecikspor karşısında oynatmayı düşündüğü ilk 11 ile diğer oyuncuların performansını da görme imkanı buldu.

Tatlı ziyaret

Orduspor 1967 Futbol Kulübü'nün statta gerçekleştirilen antrenmanını ziyaret eden taraftarlar, teknik ekip ve futbolculara baklava ikram etti.

Taraftara davet

Teknik Direktör Telat Özden, antrenmanı ziyaret eden taraftarlara teşekkür ederek, Cumartesi günü oynanacak olan Büyükçekmece Tepecikspor müsabakasında kendilerini tribünde görmek istediklerini söyledi.

Galibiyet sözü

Kaptan Eray Eren ise taraftar desteğinin kendileri için çok önemli olduğunu belirterek, lige galibiyetle başlayıp, bu galibiyeti de taraftarlara armağan edeceklerini dile getirdi.

Öte yandan Ordu ekibi, dün de Karşıyaka Spor Tesisleri'nde bir idman gerçekleştirdi. Burada da daha çok orta ve şut çalışması yapıldı.

Orduspor 1967 Futbol Kulübü, 4 Eylül 2021 Cumartesi günü saat 20:00'da 19 Eylül Stadyumu'nda Büyükçekmece Tepecikspor'u ağırlayacak.

Ordu Hayat/Tevfik Kul