GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-08-2021 21:30   Güncelleme : 27-08-2021 17:08

GÜLYALI'DA BAYRAM COŞKUYLA KUTLANACAK

GÜLYALI'DA BAYRAM COŞKUYLA KUTLANACAK

Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, “30 Ağustos Zafer Haftası etkinlikleri kapsamında 29 Ağustos Pazar akşamı saat 20’de Çikolata Park’ta Selçuk Balcı Konserimize tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz. Gelin, zafer coşkusunu birlikte yaşayalım” dedi.

 

Gülyalı’da milli bayramlarda coşkunun giderek yükseldiğini hatırlatan Başkan Tepe, “Bu konuya ayrı bir önem, ayrı bir hassasiyet gösteriyoruz. Özellikle çocukların ve genç kardeşlerimin yüreğinde Atatürk ve Cumhuriyet sevgisini yüceltmemiz gerekiyor. Göreve geldiğimiz günden bu yana milli bayramlarda coşkuyu yükseltecek etkinliklerimizi sürdürüyoruz. Pandemi sürecinde geçirdiğimiz bayramlarda dahi kutlamalarımızı sürdürdük. Coşkuyu sokaklara, caddelere, hanelere taşıdık. Uzun süredir açık alan etkinliği gerçekleştiremiyorduk. Yasakların hafifletilmesiyle birlikte özlediğimiz konser etkinliklerine devam edelim istedik. Ülke olarak da zor bir süreçten geçiyoruz. Yangınlar ve sel felaketlerinde hepimiz çok üzüldük. Yaşadığımız tüm olumsuzlukları sanatın iyileştirici gücüyle azaltmak adına büyük bir organizasyona imza atıyoruz. Hepimiz konserleri çok özledik. Şehrimiz için de önemli bir yıl. Ordu’nun il oluşunun 100. yılını kutluyoruz. Gerçekleştirdiğimiz etkinliğin bu anlamda da değerlendirilmesini istiyoruz. Gelecek yüzyılımızda Ordu’nun tam bir kültür sanat şehri olması için çabalamalıyız.” dedi.

Gerçekleştirilecek konsere yoğun bir ilginin beklendiğini ifade eden Başkan Tepe, salgın konusunda gerekli tedbirleri aldıklarını söyledi.

Tepe, Altınordu’dan konsere gelecek vatandaşlar için ulaşımda herhangi bir problem yaşanmaması için dolmuş saatlerinde düzenleme gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Haber merkezi