GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-09-2021 22:00   Güncelleme : 28-09-2021 16:33

GENÇ, YURTTAKİ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

GENÇ, YURTTAKİ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

 

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Müdürlüğüne bağlı öğrenci yurtlarını ziyaret edip gençlerin taleplerini dinledi, gençlere çay ikramında bulundu. Yemekhane ve çamaşırhanelerde denetlemelerde bulundu.

2021-2022 Eğitim ve Öğretim yılının açılması ile birlikte öğrenci yurtlarını ziyaret eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç’i karşılarında gören öğrenciler ilgisinden dolayı kendisine teşekkür ettiler. Öğrencilerin istek ve taleplerini dinleyip not alan Mustafa Genç, çamaşırhaneyi denetledi. Mutfaklarda hijyen ve ürün kontrolü yaptı.

Ziyarette Yurt binalarını da gezen İl Müdürü Mustafa Genç “Hizmetin aksamaması için ve Gençlerimiz ile sürekli iletişim kurabilmek için haberli habersiz ziyaretlerimiz tüm tesislerimizde 7/24 saat devam edecek. Gençlik ve Spor Bakanlığımızın taşra teşkilatı olarak, geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizin en iyi şartlarda topluma faydalı bireyler olarak yetişmesini sağlamak bizler için bir görevdir. Bu görevi de mesai arkadaşlarımızla birlikte aşkla yapıyoruz” dedi. Haber merkezi