SPOR
Giriş Tarihi : 21-02-2021 23:55   Güncelleme : 21-02-2021 23:55

GELECEĞİN YENİ UMUTLARI!

GELECEĞİN YENİ UMUTLARI!

Ordu Fenerbahçe Futbol Okulu'nun bünyesinde bulunan Ordu Kaya ve Gençlikspor'un 16 yaşındaki genç oyuncuları sağ açık Ali Gebeci ve orta saha Berat Tuna Kaya, 'Geleceğin Yeni Umutları' arasında gösteriliyor. Hürriyet Gazetesi, Türkiye çapında antrenörler ve gazetecilerle görüşerek 'Geleceğin Yeni Umutları'nı belirledi.

Kısa süre içerisinde parlayarak geleceğin futbolcuları olmasına kesin gözüyle bakılan futbolcular arasında Ordulu gençler de yer aldı.

Ordu Kayaspor'un 16 yaşındaki genç oyuncuları sağ açık Ali Gebeci ve orta saha Berat Tuna Kaya, 'Geleceğin Yeni Umutları' arasında gösterilerek dikkatleri üzerlerine çektiler.

 Ordu Fenerbahçe Futbol Okulu Antrenörü Tuncay Kaya, tüm sporcularına tek tek önem verdiklerini belirterek, amaçlarının Türk futbola yeni değerler, yeni futbolcular kazandırmak olduğunu dile getirdi.

Ali Gebeci ve Berat Tuna Kaya'nın 'Geleceğin Yeni Umutları' arasında gösterilmesinin kendileri için gurur verici olduğunu aktaran Tuncay Kaya,  bu sayıyı daha da artırmak için çalışmalara devam ettiklerini ifade etti.

'Geleceğin Yeni Umutları' arasında gösterilen 16 yaşındaki sağ açık Ali Gebeci, Rüsumat-4 Gençlikspor'da başladığı futbola hayatını Ordu Kaya ve Gençlikspor'da sürdürüyor.  

16 yaşındaki orta saha oyuncusu Berat Tuna Kaya da Rüsumat-4 Gençlikspor'da 10 yaşında merhaba dediği futbola 3 yıldan bu yana Ordu Kaya ve Gençlikspor'da devam ediyor.

Ordu Hayat/Tevfik Kul