SPOR
Giriş Tarihi : 23-02-2021 23:30   Güncelleme : 23-02-2021 23:30

GELECEĞİN UMUDU 'EFEKAN ŞENSOY'

GELECEĞİN UMUDU 'EFEKAN ŞENSOY'

Ordu Galatasaray Futbol Akademisi'nin takımı olan Galataspor'un 17 yaşındaki genç forveti Efekan Şensoy, 'Geleceğin Yeni Umutları' arasında yer alarak dikkat çekti.Hürriyet Gazetesi, Türkiye çapında antrenörler ve gazetecilerle görüşerek 'Geleceğin Yeni Umutları'nı belirledi. Kısa süre içerisinde parlayarak geleceğin futbolcuları olmasına kesin gözüyle bakılan futbolcular arasında Ordulu gençler de bulunuyor.  

Futbola Kirazlimanıspor'da başlayan ve 3 sezon burada kalan Efekan Şensoy, ardından Ordu Galataspor'a geçerek tüm dikkatleri üzerine çekti.

Ordu Galatasaray Futbol Akademisi Antrenörü Gökmen Yavuz, Efekan Şensoy'un başarılı bir oyuncu olduğunu belirterek, iyi yerlere geleceğine inandığını söyledi.

"Bu çocuklara değer verin"

Yavuz, sözlerine şöyle devam etti; "Hürriyet Gazetesinin Türkiye çapında başlattığı Geleceğin Yeni Futbol Umutları arasında kulübümüzden U/17 takım kaptanımız Efekan Şensoy’un adının belirlenmesi kulübümüzü büyük onure etmiştir. Çalışmalarımızın karşılığını almaya devam edeceğiz. Yeter ki Ordu futbolunun başındaki spor adamları yakınlarında bulunan bu çocukları görüp değer versinler. Uzaklardan tespit edilen bu çocuklarımızı yakındakilerin görmemesi bizleri çok üzmektedir. Ordu futbolunun hali ortada."

Ordu Hayat/Tevfik Kul