GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-07-2021 08:20   Güncelleme : 01-07-2021 08:20

GELECEĞE ADIMLAR PROJESİ İLGİ GÖRDÜ

GELECEĞE ADIMLAR PROJESİ İLGİ GÖRDÜ

Ordu Fen Lisesi, "Geleceğe Adımlar Projesi" kapsamında, 7. 8. 9. ve 10. sınıf öğrencilerini hedef alan proje, salgın döneminde daha da artan ekran bağımlılığı, asosyal kimlik gelişimi, işbirliği yapamayan öğrencilerle atölye çalışmaları yaptı.

 

Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürü Onur Bekyürek de Ordu Fen Lisesinde "Geleceğe Adımlar Projesi" ekinde yer alan öğrenci ve öğretmenleri ziyaret etti. Ziyaret kapsamında proje hakkında okul yöneticileri ve proje danışman öğretmenlerinden bilgi alan Bekyürek, öğrencilerle birlikte etkinlik çalışmalarına katıldı.

Ordu Fen Lisesi, Seda Yekeler Eğitim Vakfı (SEYEV) ve Geleceğe Adımlar Platformu tarafından hayata geçirilen "Geleceğe Adımlar Projesi" kapsamında, 7. 8. 9. ve 10. sınıf öğrencilerini hedef alan proje, salgın döneminde daha da artan ekran bağımlılığı, asosyal kimlik gelişimi, işbirliği yapamayan öğrencilerle atölye çalışmaları yaparak; empati kurma, işbirliği yapma, şiddetsiz iletişim kurma, duyguları tanıma ile ilgili yaparak-yaşayarak etkinlikler yapmaya dayalı planlanıp 5 gün boyunca 100 öğrenci ile uygulandı.

Haber merkezi