SPOR
Giriş Tarihi : 28-09-2021 23:52   Güncelleme : 28-09-2021 23:52

FUTBOL SAHA KOMİSERLERİ BURSA'DA BULUŞTU

FUTBOL SAHA KOMİSERLERİ BURSA'DA BULUŞTU

Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Genel Başkanlığı, Temmuz 2021 tarihinde gerçekleşen genel kurul sonrası yeni yönetim ile ilk toplantısını Bursa'da gerçekleştirdi. Toplantıda Futbol Saha Komiserleri Derneği Ordu Şubesi Başkanı Metin Kul da yer aldı.

Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği, Genel Başkan Hüseyin Doğan başkanlığındaki ilk yönetim kurulu toplantısını, TFSKD Genel Merkez kurucusu ve 3. dönem başkan yardımcısı olan Metin Altay anısına Bursa'da yaptı.

Türkiye Futbol Saha Komiserleri Bursa Şube başkanlığının ev sahipliğinde Kırcı Otelde gerçekleşen toplantıya Türkiye geneli saha komiserleri eşleriyle birlikte katılıp 3 gün süreyle toplantı devam etti.

Genel Başkan Hüseyin Doğan’ın açılış konuşması ile başlayan toplantıya çok sayıda futbolun paydaşları katılım sağladı. TFF Başkan vekili ve aynı zamanda Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu başkanı Ali Düşmez toplantının onur konuğu olarak toplantıya değer kattı.

"BAL Ligi 30 Ekim'de başlayacak"

TASKK Başkanı Ali Düşmez; "Ülkemiz pandemi ile geçirdiğimiz yaklaşık 1.5 yıldan beri futbolu yöneten bizlerde zor bir süreçten geçiyoruz. Geçtiğimiz sezon Amatör liglerde sadece Bölgesel Amatörü hızlandırılmış bir şekilde oynatabildik, maalesef diğer branşlarda ligleri oynatamadık ama bu sezon şartlarımızı sonuna kadar zorlayıp ligleri oynatacağız, alt yaş gruplarında bazı yaş gruplarını birleştirerek oynatacağız, BAL’ın 30 Ekim gibi tarihini belirledik, grupları ve statüyü bir hafta içerisinde açıklayacağız, uzak deplasman yapmayı düşünmüyoruz" dedi.

"Verimli bir toplantı oldu"

TFSKD Ordu Şubesi Başkanı Metin Kul ise; "Bursa'da ilk yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirdik. Güzel ve verimli bir toplantı oldu. TASKK Başkanı Ali Düşmez de toplantıda yer aldı. Bursalılara misafirperverlikleri için teşekkür ederiz" diye konuştu.

Haber merkezi