GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-09-2021 08:55   Güncelleme : 30-09-2021 08:55

"FETÖ’CÜ ARIYORSAN AYNAYA BAK!"

Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Ankara’daki Ankapark önünde “FETÖ’cü arıyorsan, aynaya bak Melih Gökçek” dedi.

 

DP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt Ankara’daki Ankapark’ın önünde bugün bir basın açıklaması yaptı. Enginyurt, Ankara’daki Ankapark önünde “Hesap vermedikleri gibi her gün utanmadan Millet İttifakı’na ‘illet’, ‘zillet’, ‘FETÖ’cü’ diyerek hakaret etmektedirler. Millet İttifakı’nı FETÖ’cülükle suçlayan Ankapark’ın mimarı Melih Gökçek’e buradan bir uyarım var. Melih Gökçek! Millet İttifakı milletin ta kendisidir. Her kim ki FETÖ’cü ise Allah onun belasını versin. FETÖ’cü arıyorsan, aynaya bak Melih Gökçek." diye konuştu.

Ankapark için 800 milyon doların üzerinde bir paranın heba edildiğini söyleyen Enginyurt, AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslendi ve “Buraya harcanan parayla en az 100 tane yurt yapılırdı. Bugün ülkede gençlerin yurt sorunu var, ama siz gençlerin yurt sorununu çözmek yerine gençleri gözaltına alıyorsunuz, terörist ilan ediyorsunuz” dedi.

Haber merkezi