SPOR
Giriş Tarihi : 01-09-2021 23:39   Güncelleme : 01-09-2021 23:39

FATSA'YA PİYANGO VURDU!

FATSA'YA PİYANGO VURDU!

Fatsa Belediyespor, kulübe gelir sağlanması için Milli Piyango idaresi ile yürüttüğü büyük çekilişi gerçekleştirdi. Çekiliş sonucunda Sarı Lacivertli kulüp, tatmin edici bir gelir elde etti. 

Son 2 yılda 12 milyon TL olan borcu 2 milyona kadar indiren Fatsa Belediyespor'da gelir sağlamak için projeler bitmek bilmiyor.

Ordu temsilcisi, son olarak geçtiğimiz yıllarda da yaptığı Milli Piyango Büyük Çekilişini gerçekleştirdi. Çekiliş sonucunda 1 adet Dacia Duster, 5 adet İphone 12, 5 adet İphone 11, 5 adet Samsung S20, 20 adet İpad 8 dağıtıldı.

Başkan Adem Bekar, çekilişi güzel bir şekilde tamamladıklarını belirterek; "Fatsa Belediyesporumuzla ilgili başlattığımız ve Milli Piyango idaresi ile yürüttüğümüz kampanyamızın büyük çekilişini noter huzurunda Kaymakamımız Ömer Lütfi Yaran, Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar, İlçe Başkanımız İsa Yüksel, Fatsalı hemşehrimiz İş İnsanı Hasan Kofraz ve kıymetli misafirlerimiz ile birlikte gerçekleştirdik ve çekiliş sonucunda hediyeler talihlilerini buldu" dedi.  

Haber merkezi