SPOR
Giriş Tarihi : 29-07-2021 23:30   Güncelleme : 29-07-2021 23:30

FATSA'YA PİYANGO!

FATSA'YA PİYANGO!

Ordu'nun en köklü spor kulüplerinden olan Fatsa Belediyespor’a destek sağlanması için “Birlikte Fatsa Belediyespor'uz” sloganı ile büyük bir çekiliş kampanyası düzenlendi.

Birlikte Fatsa Belediyespor'uz!

TFF 3.Lig 1.Grup'ta mücadele edecek olan Fatsa Belediyespor, yeni sezonda çok daha güçlü bir şekilde mücadele edebilmesi ve daha iyi seviyelere gelmesi için büyük bir destek kampanyası başlattı.

Mili Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü ve Fatsa Kaymakamlığı izni ile “Birlikte Fatsa Belediyesporuz” teması ile tertip edilen büyük çekiliş öncesi, şehirde büyük bir heyecan oluştu.

'Şehrin takımına destek olmak için cep harçlıklarını biriktiren çocukların bile, yetişkinler de çocukluk hayallerini süsleyen takımına sahip çıkmak için üzerine düşeni yapacağından eminim' diyen Fatsa Belediyespor Kulübü Başkanı Adem Bekar, “Ancak bu seferki yaptığımız çekiliş süre anlamında kısıtlı zamanda yapılacak olduğundan bilet fiyatlarını yüksek tutmak zorunda kaldık. Yıl sonu her kesimden ve her Fatsalı hemşehrilerimizin seve seve katılım sağlayacakları bir çekiliş daha planlıyoruz" dedi.

30 Ağustos Pazartesi akşamı saat 17.00’da Demas Mevki Uzunkum Plajında Mili Piyango İdaresinde yapılacak çekilişle, şanslı kişilere 1 adet DACIA DUSTER, 20 adet 8. Nesil 32 GB IPAD, 5 adet 64 GB IPHONE 11, 5 adet 64 GB IPHONE 12, 5 adet SAMSUNG S20 verileceği belirtildi.

Haber merkezi