SPOR
Giriş Tarihi : 09-06-2021 23:42   Güncelleme : 09-06-2021 23:42

FATSA'DAN İSKELET ÇALIŞMASI!

FATSA'DAN İSKELET ÇALIŞMASI!

Misli.com 3.Lig ekibi Fatsa Belediyespor'da iç transfer görüşmeleri devam ediyor. Sarı Lacivertli ekip, kaleci Ömürcan Çavuşoğlu ve orta saha oyuncusu Muhammed Burak Çelik'in ardından diğer oyuncularla da masaya oturdu.

Yeni sezon öncesinde transfer için kolları sıvayan Fatsa Belediyespor, düşük bütçeyle iddialı bir kadro kurmak istiyor.

Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu'nun raporu doğrultusunda kaleci Ömürcan Çavuşoğlu ve orta saha oyuncusu Muhammed Burak Çelik ile anlaşmaya varan Ordu temsilcisi, iç transfer görüşmelerine hız verdi.

İç transferi tamamladıktan sonra dışa yönelmek isteyen Fatsa Belediyespor'da Başkan Adem Bekar ve yönetim kurulu transferde ince eleyip sık dokuyor.

"En az 10 oyuncuyla anlaşacağız"

İskelet kadroyu korumak istediklerini aktaran Hüseyinoğlu; "İç transfer kapsamında görüşmelerimiz sürüyor. Şuana kadar Ömercan ve Muhammed Burak ile anlaşmaya vardık. Diğer oyuncularla da görüşüyoruz. Amacımız 10 oyuncuyla yeniden anlaşmak. İskelet kadroyu korumak istiyoruz. İç transferin ardından da dış transfere yöneleceğiz" dedi.

Sözleşmesi biten oyuncularla tekrar masaya oturan Fatsa Belediyespor transfer komitesinin, resmi transfer döneminin başlamasıyla birlikte oyunculara imzaları da attıracağı belirtildi.

Haber merkezi