SPOR
Giriş Tarihi : 14-10-2021 12:58   Güncelleme : 14-10-2021 12:58

Fatsa'daki öğrencilere spor malzemesi

Fatsa'daki öğrencilere spor malzemesi

Fatsa ilçesindeki İslamdağ Yatılı Kur’an Kursu, Kulak Çetirtepe  İlk ve Ortaokulu ve Fatsa Özel Eğitim Meslek Okulu öğrencilerine Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Futbol, Basketbol ve Voleybol Topu, Satranç, atlama ipi,  Masa Tenisi Masaları, Dart Seti ve Badminton Setinden oluşan spor malzemesi desteği sağlandı.

Gençlik ve Spor Bakanlığının desteği ile Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Okullarda Spor Faaliyetlerinin artırılması İçin Okullara Spor Malzemesi desteği devam ediyor.

İslamdağ Yatılı Kur’an Kursu, Kulak Çetirtepe  İlk ve Ortaokulu ve Fatsa Özel Eğitim Meslek Okulu’nu ziyaret eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Genç öğrencilerin taleplerini dinledi. Aldıkları eğitimin yanı sıra spora da zaman ayırmalarını istedi. Öğrenciler ile futbol ve masa tenisi oynadı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Genç “Özellikle okullarda spor faaliyetlerinin artması için başta köy okulları olmak üzere okullarımıza Bakanlığımızın desteği ile spor Malzemesi desteği sağlamaya devam ediyoruz. Eğitim gören yavrularımız bundan sonra daha çok spor yapma imkânı bulacaklar. Destekleri için Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na Valimiz Sayın Tuncay Sonel’e yavrularımız adına teşekkür ederim. “dedi.

Haber merkezi