SPOR
Giriş Tarihi : 31-08-2021 21:15   Güncelleme : 31-08-2021 21:15

Fatsa'da şampiyonlar belli oldu

Fatsa'da şampiyonlar belli oldu

Fatsa’da düzenlenen yaz etkinlikleri kapsamında Uzunkum Plajında organize edilen plaj voleybolu ve plaj futbolu müsabakalarının finali yapıldı.

Bu yıl ilki düzenlenen Fatsa Belediyesi Yaz Etkinlikleri içerisinde yer alan ve 14 gün süren ödüllü plaj voleybolu ve plaj futbolu müsabakalarının final maçları yapıldı. İki hafta süren turnuvada plaj voleybolunda 20 takım, plaj futbolunda ise 14 takım turnuvanın galibi olmak için kıyasıya mücadele etti.

Heyecanlı ve çekişmeli karşılaşmaların yaşandığı turnuvanın plaj voleybolu finalinde Ordu Bahçeşehir ile Hilal Takımı; plaj futbolunda ise, EMG Laminant Hilal Jimnastik ile Sarıcalılar karşılaştılar. Çok çekişmeli geçen final maçlarında plaj voleybolunda Ordu Bahçeşehir, plaj futbolunda ise, EMG Laminant Hilal Jimnastik şampiyonluk kupasını havaya kaldırdı.

Voleybol ve Futbol müsabakalarının final maçlarını izleyen Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar, Ak Parti Fatsa İlçe Başkanı İsa Yüksel, Fatsa Belediye Başkan Yardımcımız Ruhi Özbay, takımlara ödüllerini takdim etti. Turnuvada birinci olan takımlara 6 bin TL, ikinciye, 4 bin TL, üçüncüye ise 2’şer bin TL para ödülü verildi.

Haber merkezi