SPOR
Giriş Tarihi : 10-05-2021 23:54   Güncelleme : 10-05-2021 23:54

FATSA'DA ÖNCELİK İÇ TRANSFER!

FATSA'DA ÖNCELİK İÇ TRANSFER!

Misli.com 3.Lig 1.Grup'ta zor şartlarda başarılı bir sezon geçiren Fatsa Belediyespor, hiç vakit kaybetmeden yeni sezon planlamasına başladı. Sarı Lacivertli ekip, Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu'nun raporuna göre ilk olarak iç transferde gidecek ve kalacak oyuncuları belirleyecek.

Geçtiğimiz sezon ligde kalmayı başaran Fatsa Belediyespor, daha uzun bir zaman olmasına karşın 2021-2021 sezonu hazırlıklarına start verdi.

Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu'nun raporu doğrultusunda hareket eden Adem Bekar başkanlığındaki yönetim, ilk olarak iç transferi tamamlamayacağı belirtildi.

Geniş kadro kurulacak

Geride kalan sezonda dar bir kadroya sahip olduğu için kritik haftalarda cezalı ve sakat oyunculardan dolayı kadro kurmakta zorlanan, ligin son haftasındaki Artvin Hopaspor deplasmanına da sadece 12 oyuncuyla gidebilen Sarı Lacivertli ekip, yeni sezon öncesinde alternatifli ve geniş bir kadro kurmak için kolları sıvadı.

Önce iç transfer

Fatsa Belediyespor'da teknik heyet transfer listesini hazırladı. Listede birçok mevki için çok sayıda isim bulunuyor. Sarı Lacivertliler, iç transferi kısa süre içerisinde tamamlayıp, tüm dikkatini dış transfere çevirmeyi planlıyor.

Bu kez Play-Off

Geçen sezon ekonomik sıkıntılar nedeniyle ligde kalmayı hedefleyen Ordu temsilcisi, yeni sezonda en kötü ihtimalle Play-Off'a kalacak bir kadro oluşturmanın hesaplarını yapıyor.

Hedefler büyüdü

Kulübün borcunun büyük bölümünü ödeyen Fatsa Belediyespor Başkanı Adem Bekar ve yönetimi, yeni sezon için büyük hedefler belirledi.

Yeni projeler

Geride kalan sezonlarda maske satışı, milli piyango çekilişi gibi kampanyalar düzenleyen Fatsa Belediyespor yönetiminin, yeni sezon öncesinde de yine gelir getirici projeler yapması bekleniyor.

Haber merkezi