SPOR
Giriş Tarihi : 16-07-2021 23:55   Güncelleme : 16-07-2021 23:55

FATSA'DA HAREKETLİLİK SÜRÜYOR

FATSA'DA HAREKETLİLİK SÜRÜYOR

TFF 3.Lig temsilcisi Fatsa Belediyespor, 2021-2022 sezonu öncesinde hem iç hem de dış transferi aynı anda yürütüyor. Sarı Lacivertli ekip, şimdiye kadar iç transferde 3, dış transferde ise 5 oyuncuyla anlaşmaya varırken, önümüzdeki hafta imzaların peş peşe geleceği belirtildi.

Dar bütçesine rağmen transferde takıma katkı verebilecek oyuncularla görüşmelerini sürdüren Fatsa Belediyespor'da önümüzdeki hafta hem iç hem de dış transferde önemli gelişmelerin yaşanacağı bildirildi.

Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu'nun raporu doğrultusunda görüşmelerine devam eden Fatsa Belediyespor transfer komitesinin, bazı oyuncularda imza aşamasına geldiği kaydedildi.

3 oyuncu uzattı

İç transferde Ömürcan Çavuşoğlu, Muhammed Burak Çelik ve Emre Usta ile 1'er yıllık daha sözleşme imzalayan Sarı Lacivertliler, dış transfere de hareket getirdi.

5 imza geldi

Ordu temsilcisi, dış transferde Bursa Yıldırımspor'dan 29 yaşındaki orta saha oyuncusu Hüseyin Atalay, Edirne Belediyesi Paş Edirnespor'dan 31 yaşındaki golcü oyuncu Ahmet Baykal, Payasspor'dan 24 yaşındaki sol bek Ekrem Çalışanlar, Tekirdağspor'dan 23 yaşındaki orta saha oyuncusu Ramazan Üzer ve Fethiyespor'dan 28 yaşındaki sağ bek Tahir Kurtuluş'u renklerine bağladı.

İç transferde en az 5 oyuncuyla daha sözleşme yenilemesi beklenen Fatsa Belediyespor'un dış transferde de 7-8 oyuncuyu daha kadroya dahil edeceği edinilen bilgiler arasında.

Haber merkezi