SPOR
Giriş Tarihi : 11-05-2021 23:58   Güncelleme : 11-05-2021 23:58

FATSA ÖNCE FORVET ALACAK

FATSA ÖNCE FORVET ALACAK

Geride kalan sezonda ligde kalma başarısı gösteren Fatsa Belediyespor, 2021-2022 sezonu öncesinde hazırlıklara başladı. Sarı Lacivertli ekip, iddialı bir kadro kurmak isterken önceliği ise forvet transferine veriyor.

Fatsa Belediyespor'da borçların büyük bir bölümünü ödeyerek kulübü rahatlatan Başkan Adem Bekar başkanlığındaki yönetim, yeni sezon kadrosunu oluşturmak için kolları sıvadı.

Hüseyinoğlu raporu hazırlıyor

Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu'nun raporu doğrultusunda hareket edecek olan Sarı Lacivertlilerin transfer komitesinin kısa süre içerisinde iç transferde görüşmelere başlayacağı belirtildi.

Bu kez Play-Off

İç transferde anlaşmaya varılacak oyuncu sayısına göre dış transfere başlayacak olan Ordu temsilcisi, Play-Off'a namzet bir takım kurmak istiyor. Sarı Lacivertli ekip, iskelet kadroyu koruyarak eksik gördüğü bölgelere takviyelerde bulunmanın hesaplarını yapıyor.

Gol sorunu istenmiyor

Geçtiğimiz sezon özellikle gol yollarında sıkıntılar yaşayan Fatsa Belediyespor, 30 müsabakada sadece 22 gol atabildi. Yeni sezonda gol sorunu yaşamak istemeyen Ordu temsilcisi, transfer listesinin ilk başına golcü takviyesini yazdı.

İzleme komitesi iş başında

Öte yandan Fatsa Belediyespor transfer komitesinin 2. ve 3.Lig Play-Off müsabakalarını yakından takip ettiği ve buradan elde edilecek raporlara göre de takviyelerin yapılacağı belirtildi.

Haber merkezi