SPOR
Giriş Tarihi : 18-07-2021 23:40   Güncelleme : 18-07-2021 23:40

FATSA HIZ VERECEK

FATSA HIZ VERECEK

2021-2022 sezonunda TFF 3.Lig 1.Grup'ta boy gösterecek olan Fatsa Belediyespor'da Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu'nun raporu doğrultusunda transferlere hız verilerek kampa yetiştirileceği belirtildi.

Şimdiye kadar iç ve dış transferde sadece 8 oyuncuyla anlaşmaya varan Fatsa Belediyespor'un bu hafta içinde de birçok oyuncuyla sözleşme imzalaması bekleniyor.

Nokta transferler

Sarı Lacivertli ekip, geride kalan sürede dış transferde Bursa Yıldırımspor'dan 29 yaşındaki orta saha oyuncusu Hüseyin Atalay, Edirne Belediyesi Paş Edirnespor'dan 31 yaşındaki golcü oyuncu Ahmet Baykal, Payasspor'dan 24 yaşındaki sol bek Ekrem Çalışanlar, Tekirdağspor'dan 23 yaşındaki orta saha oyuncusu Ramazan Üzer ve Fethiyespor'dan 28 yaşındaki sağ bek Tahir Kurtuluş ile anlaşmaya vardı.

İç transferde de çok fazla yol kat edemeyen Fatsa, kaleci Ömürcan Çavuşoğlu, orta saha oyuncuları Muhammed Burak Çelik ve Emre Usta ile yeniden sözleşme imzaladı.

Dış transferde görüşmelerin devam ettiğini aktaran Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu, kamp dönemine kadar güzel bir kadro kurmak istediklerini dile getirdi.

Haber merkezi