SPOR
Giriş Tarihi : 26-05-2021 23:15   Güncelleme : 26-05-2021 23:15

FATSA GÖRÜŞMELERE HIZ VERDİ

FATSA GÖRÜŞMELERE HIZ VERDİ

Misli.com 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor'da yeni sezon öncesinde transfer çalışmaları hız kazandı. Transfer komitesi, iç transferde büyük aşama kaydetti.

Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu'nun transfer raporunu hazırladığı Fatsa Belediyespor, transfer konusunda ince eleyip sık dokuyor.

Masaya oturuldu

Geçtiğimiz sezon ligde kalma hedefine ulaşan Sarı Lacivertli ekipte ilk etapta iki oyuncuyla anlaşılırken, devam edilmesi planlanan oyuncularla tekrar masaya oturuldu.

İskelet korunacak

Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu, yönetim kuruluna transfer listesini teslim ederken iskelet kadronun korunmasını istedi. 

Tecrübeli çalıştırıcı, mevcut takımdan 7-8 tane oyuncuyla yola devam edilmesi gerektiğini söyledi.

İç transfer konusunu bir an önce çözmek isteyen Fatsa Belediyespor, kısa süre içerisinde dış transfere de start vermek istiyor.

"Emin adımlarla ilerliyoruz"

Yeni sezonda hedeflerinin öncelikli olarak kümede kalmak olacağını ve asıl hedeflerinin kulübün borcunu sıfırlamak olduğuna dikkati çeken Kulüp Başkanı Adem Bekar, "Öncelikle borcu bitirmemiz lazım. Sonrasında sağlam temellerle hedef koyabiliriz. Bir üst lige çıkma hedefini sağlam bir şekilde koyabilmemiz için kasamızda 3-4 milyon TL para olması lazım. Belki de kuracağımız takım iyi gider. Ama önümüzdeki sezon öncelikli hedefimiz ligde kalmak. Umudumuz ise alacağımız sonuçların bizi Play-Off potasına taşıması olacak. Bu hedefe acele etmeden emin adımlarla gideceğiz."

Haber merkezi