SPOR
Giriş Tarihi : 06-07-2021 21:45   Güncelleme : 06-07-2021 21:45

ERZURUM'UN KALECİLERİ YENİDEN DÖNGEZ'E EMANET

ERZURUM'UN KALECİLERİ YENİDEN DÖNGEZ'E EMANET

Orduspor'un eski file bekçisi ve kaleci antrenörü Mustafa Döngez, 2021-2022 sezonunda TFF 1.Lig ekiplerinden Büyükşehir Belediye Erzurumspor'u çalıştıracak olan Teknik Direktör Erkan Sözeri'nin ekibinde yer aldı.

 

Bir zamanlar Orduspor'u çalıştıran Teknik Direktör Erkan Sözeri'nin ekibinde yer alan Mustafa Döngez, başarılı çalıştırıcının anlaşmaya vardığı Büyükşehir Belediye Erzurumspor'un kaleci antrenörü oldu.

Bundan önce görev aldığı takımlarda kalecilerin performansının maksimum seviyeye çıkmasında önemli bir rol oynayan Döngez, artık Erzurumspor'un kalecilerini çalıştıracak.

Sözeri'nin nerede, Döngez orada

Orduspor'da kaleci antrenörlüğüne başlayan ve ayrıldıktan sonra Erkan Sözeri'nin ekibinde görev almaya devam eden ve Sözeri'nin yanından ayrılmayan Mustafa Döngez sırasıyla Giresunspor, Balıkesirspor, Adana Demirspor, Ümraniyespor, Karabükspor, Gazişehir ve Gençlerbirliği, Giresunspor ve Büyükşehir Belediye Erzurumspor'da görev almıştı. Döngez, Bandırmaspor'da bir sezon geçirdikten sonra yeniden Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile anlaştı.

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Ordu Şubesi de Mustafa Döngez'e şu sözlerle başarılar diledi; "Değerli üyemiz Mustafa Döngez hocamız Büyükşehir Belediye Erzurumspor kulübümüzle anlaşmıştır. Kıymetli hocamıza ve Büyükşehir Belediye Erzurumspor kulübümüze hayırlı olsun dileklerimizle başarılar dileriz."

Haber merkezi