SPOR
Giriş Tarihi : 31-05-2021 23:00   Güncelleme : 31-05-2021 23:00

ENGELSİZLER ORDUSU'NDAN 3 GALİBİYET

ENGELSİZLER ORDUSU'NDAN 3 GALİBİYET

HDI Sigorta Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi 3. etabı, Yalova ve Bursa’da yapılan müsabakalarla devam ediyor. Ordu Büyükşehir Belediyespor, ligde kalmayı büyük ölçüde garantilerken, kalan müsabakalarda Play-Off'u zorlayacak.

15 takımın katılımıyla 5 gün sürecek HDI Sigorta Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi 3. etap müsabakaları Yalova ve Bursa’nın ev sahipliğinde, Orhan Gazi Spor Salonu’nda gerçekleştiriliyor.

Farklı kazandı

Geçtiğimiz hafta başlayan 2. etap müsabakaları ile parkeye dönen Ordu Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Yaşam Gençlik ve Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, 3. etap ilk maçında karşılaştığı Güçlü Eller Engelliler Spor Kulübünü 102-25 skor ile yenerek tarihi fark attı. Maça hızlı başlayan Ordu Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Yaşam Gençlik ve Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı her periyotta rakibine fark atarak parkeden mutlu ayrılan takım oldu.

Zorlu maçlar bekliyor

Bursa ve Yalova’nın ev sahipliği yaptığı 3. etap maçlarında parkede 4 maça daha çıkacak olan Ordu Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Yaşam Gençlik ve Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı sırasıyla; BJK HDİ Sigorta Spor Kulübü, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü, 1907 Fenerbahçe Spor Kulübü, Balıkesir Büyükşehir Belediye Spor Kulübü ile karşılaşarak Play-Off şansı arayacak.

Öte yandan 3. etap maçlarının ardından ilk 8’e giren takımlar Play-Off maçlarında karşı karşıya gelecek.

Haber merkezi