SPOR
Giriş Tarihi : 29-08-2021 23:54   Güncelleme : 29-08-2021 23:54

EL ELE ÜST LİGE...

EL ELE ÜST LİGE...

52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı Şükrü Bodur, Fatsa Belediyespor Başkanı Adem Bekar'a plaket takdim etti. İki başkan da iki Ordu temsilcisinin el ele üst lige çıkmasını istediklerini belirtti.

52 Orduspor Futbol Kulübü ile Fatsa Belediyespor arasında Gülyalı Turnasuyu Spor Tesisleri'nde oynanan hazırlık müsabakasını beraber izleyen Başkan Şükrü Bodur ve Adem Bekar, maç sonunda da dostluk mesajları verdiler.

"Başarılar diliyorum"

Başkan Şükrü Bodur, "Fatsa Belediyespor ile bir hazırlık maçı yaptık. Bugünün anısına başkan Adem Bekar'a bir plaket sunmak istedim. Bu sene ligde başarılar diliyorum. İnşallah başarılı olacaklarına da inanıyorum" dedi.

"İnşallah en güzel yerde oluruz"

Başkan Adem Bekar ise; "Şükrü başkanıma teşekkür ederim. 52 Orduspor'a başarılar diliyorum. İnşallah iki takımımız da en güzel yerlerde olurlar. Play-Off oynarız ya da üst lige çıkarız" ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından 52 Orduspor Başkanı Bodur, Fatsa Belediyespor Başkanı Adem Bekar'a günün anısına plaket takdim etti. Son olarak da her iki kulüp yöneticileri hatıra fotoğrafı çektirdi.

Haber merkezi