GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-11-2021 08:08   Güncelleme : 22-11-2021 08:08

EĞİTİME KESİNTİSİZ DESTEK

Eğitime ve eğitim kurumlarına verdiği desteği arttırarak devam ettiren Altınordu Belediyesi Cumhuriyetköyü Mahallesi Ortaokulu bahçesinde beton kaplama çalışması gerçekleştirdi.

EĞİTİME KESİNTİSİZ DESTEK

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, yaptıkları çalışmayla okulun bahçe zemininin güvenli bir hale geldiğini belirterek, "Okul bahçesindeki bozuk zemin çocuklarımız için tehlike oluşturuyordu. Bahçe zeminine beton döküm işlemi gerçekleştirdik. Amacımız, öğrencilerin boş vakitlerini geçirdiği yer olan okul bahçesini daha kullanışlı hale getirmekti. Çocuklarımızın rahat ortamlarda eğitimlerine devam etmeleri için eğitim kurumlarına ve öğrencilerimize desteklerimizi her anlamda sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Okul bahçeleri çamurdan kurtulan ve daha güvenli bir dinlenme alanına kavuşan öğrenciler de öğretmenler de mutlu. Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürü Onur Bekyürek de yayınladığı mesajla Başkan Tören ve ekibine teşekkür etti. Bekyürek: "Altınordu Belediyesi tarafından Cumhuriyet Ortaokulu bahçesine beton dökülerek öğrenci ve öğretmenlerimizin daha sağlıklı bir ortamda eğitim öğretim faaliyetleri ve dinlenme etkinliklerini icra edebileceği bir zemin oluşturuldu. Okulumuza katkılarından dolayı Altınordu Belediye Başkanımız Sayın Aşkın Tören'e ve emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ederiz." Dedi. Haber merkezi