SPOR
Giriş Tarihi : 25-04-2021 23:42   Güncelleme : 25-04-2021 23:42

EFSANEDEN VALİ BABA'YA ZİYARET

EFSANEDEN VALİ BABA'YA ZİYARET

Ordu futbolunun en tecrübeli antrenörü olan Esnafspor efsanesi Aziz Tokat, beraberindeki teknik adamlarla beraber Ordu Valisi Tuncay Sonel'i ziyaret etti.58 yıldan bu yana Ordu amatör futboluna hizmet eden 83 yaşındaki başarılı Antrenör Aziz Tokat, beraberinde teknik adamlar Adem Aksoy, Ali Haydar Demir ve Kartal Murat Tokat ile beraber Vali Tuncay Sonel'e bir nezaket ziyaretinde bulundu.

"Yanımızda olacağını söyledi"

Vali Sonel'e gerçekleştirdikleri ziyareti değerlendiren Tokat; "Çalışmalarını yakından takip ettiğimiz, Ordulular olarak çok sevdiğimiz valimizi makamında ziyaret ettik. Ordu amatör futbolunu, Karşıyaka Spor Tesisleri'ndeki eksiklikleri, soyunma odalarını, kısacası amatör futbolumuzun ihtiyaçlarını kendisine ilettik. Bizi çok iyi karşıladı ve bu ihtiyaçların karşılanması yönünde kulüplerin yanında olacağını belirtti. Valimizden Allah razı olsun" dedi

Vali Sonel ise Ordu amatör sporu için ellerinden gelen her türlü imkanı sağlayacaklarını ve bu konuda 19 ilçede spor camiasının yanında olacaklarını dile getirdi.

Vali'den efsaneye plaket

Son olarak Vali Tuncay Sonel, Ordu Amatörüne 58 yıldır hizmet veren ve yüzlerce futbolcu yetiştiren efsane teknik adam Aziz Tokat'a plaket takdim etti.

Ordu Hayat/Tevfik Kul