SPOR
Giriş Tarihi : 14-10-2021 23:08   Güncelleme : 14-10-2021 23:08

"EFSANE ORDUSPOR ORTAK DEĞERİMİZ"

TFF 3.Lig 2.Grup'ta son 3 maçında berabere kalan 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde Basın Sözcüsü Prof. Dr. Çağatay Öztürk, "Efsane Orduspor bütün Ordu’nun ortak değeridir ve bir gün borçlarından kurtulup sahalara dönmesini sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu anlamda 52 Orduspor FK ailesi olarak üzerimize düşen sorumluluktan kaçmayacağız" dedi.

Ankara Osmanlı Stadı'nda Iğdır Futbol Kulübü ile karşılaştıklarını söyleyen Öztürk, "Buradan da üç puan ile dönmeyi hedefledik. İstenilen golü bulmamıza rağmen galibiyeti koruyamadık. Deplasmandan bir puan ile döndük. Genel olarak oyun üstünlüğü bizdeydi. Teknik ekibimize ve futbolcularımıza güvenimiz tamdır. İlerleyen haftalarda kaybolan puanların telafi edeceğimizden kuşkumuz yoktur" diye konuştu.

17 Ekim Pazar günü saat 14:00'de 19 Eylül Stadyumu'nda Bayrampaşa'yı konuk edeceklerini aktaran Öztürk, bu müsabakadan 3 puan alarak yola devam etmek istediklerini ve tüm Orduluları maça beklediklerini söyledi.

"Üzerimize düşeni yapmaya hazırız"

Prof. Dr. Öztürk, "Altınordu ilçemizde reklam panolarına asılan ve şu anda Ordu 2. Amatör Küme'de borçlarından dolayı faaliyetsiz duran Efsane Ordusporumuzu Ordu’nun bir spor ve kültür mirası olarak değerli halkımıza görsel olarak sunma çabalarını alkışlıyor ve takdir ediyoruz. Efsane Orduspor bütün Ordu’nun ortak değeridir ve bir gün borçlarından kurtulup sahalara dönmesini sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu anlamda 52 Orduspor FK ailesi olarak üzerimize düşen sorumluluktan kaçmayacağımızı dün söyledik, şimdi yine söylüyor ve taahhüt ediyoruz" diyerek sözlerini noktaladı.

Haber merkezi