GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-05-2021 20:11   Güncelleme : 14-05-2021 20:11

ECZACILARA SÜRPRİZ!

ECZACILARA SÜRPRİZ!

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, '14 Mayıs Dünya Eczacılık Günü'nde eczacılara sürpriz yaptı. Gün boyu Belediyenin sahadaki çalışmalarını yerinde inceleyen, tam kapanma dönemi ve bayramda şehir için mesaisine devam eden belediye birimlerini ve ekipleri tek tek ziyaret edip bayramlarını kutlayan Başkan Tören'den bir sürpriz de Eczacılara geldi.

'14 Mayıs Dünya Eczacılık Günü' dolayısıyla şehirde gece Nöbetinde olan Eczaneleri kendi kullandığı şahsi aracıyla tek tek dolaşan Başkan Tören, Eczacılar ve Eczane çalışanı emekçilerin günlerini kutladı.

Eczanelerin ve Eczacılarla birlikte çalışan emekçilerinin her zaman ama özellikle salgın sürecinde vatandaşların tedaviye ve ilaca kesintisiz erişiminde çok önemli bir görev ifa ettiklerine dikkat çeken Başkan Tören, Eczacıların toplum sağlığı adına 7/24 kesintisiz bir hizmet sunduğunu söyledi.

Bizzat kutladı

"Eczacıların bu özel gününde hemşehrilerime sundukları hizmetler vesilesiyle hem teşekkür etmek hem de günlerini ve bayramlarını bizzat kutlamak istedim" diyen Tören ayrıca sosyal medya hesaplarından da bir kutlama mesajı yayımladı. Eczacıların gününü kutlayan Başkan Tören, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Görevlerini her koşulda özveriyle yerine getiren, gönlümüze ve evimize en yakın sağlık danışmanımız eczacılarımızın 14 Mayıs Eczacılık Günü’nü kutluyorum" dedi.

Başkan Tören’in bu anlamlı ziyaret ve jestinden büyük mutluluk duyduklarını belirten Eczacılar zarif davranışı nedeniyle Başkan Aşkın Tören'e teşekkür ettiler.

Toplumsal farkındalık ve sosyal sorumluluk projelerinin öncüsü Altınordu Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü ekipleri de Başkan Aşkın Tören’in talimatlarıyla şehirde gündüz bayram Nöbetinde olan tüm Eczaneleri ziyaret ettiler. Ayrıca Eczacıları temsilen meslek büyüklerini de ziyaret eden ekipler Başkan Aşkın Tören’in hediyelerini ve kutlama mesajlarını Eczacılara ilettiler.

Haber merkezi