GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-06-2021 08:40   Güncelleme : 10-06-2021 08:40

DÜĞÜN DERNEK KURULSUN

DÜĞÜN DERNEK KURULSUN

 

Vali Tuncay Sonel, Yıldıran çiftinin Suriye’nin İdlip şehrinde görev yapan oğulları Komando Uzman Çavuş Yunus Emre Yıldıran’ın düğünü için izin talebini yerine getirdi.

Vali Tuncay Sonel, kendisinden randevu talebinde bulunmak suretiyle sorun, şikayet ve taleplerini iletmek isteyen vatandaşlar ile halk gününde buluştu. Covid-19 Pandemisi kurallarına uygun olarak Valilik toplantı salonunda yapılan ve 68 vatandaşımızın katıldığı “Halk Günü” toplantısında, Vali Sonel vatandaşların tek tek sorun, şikayet ve taleplerini dinledi. Vatandaşlar tarafından kendisine iletilen konuları dikkatlice dinleyen ve not alan Vali Sonel, toplantıda hazır bulunan kurum müdürlerinden kendisine iletilen sorun, şikayet ve taleplere çözüm bulunmasını istedi.

Düğün izni

Toplantıya Ünye’den gelen Sezai Bülent-Bakiye Yıldıran çiftinin, Suriye’nin İdlip şehrinde görev yapan oğulları Komando Uzman Çavuş Yunus Emre Yıldıran’a düğün yapacaklarını ancak birliğinden izin alamadığını ve bu konuda kendilerine yardımcı olmasını istemesi üzerine Vali Tuncay Sonel daha önce Tunceli’den tanıdığı komutanını telefonla arayarak, düğünü olacak Komando Uzman Çavuş Yunus Emre Yıldıran’a izin verilmesi konusunda ricada bulundu. Haber merkezi