SPOR
Giriş Tarihi : 03-09-2021 23:51   Güncelleme : 03-09-2021 23:51

DOĞASPOR'UN GOLCÜSÜ 3.LİG'DE

DOĞASPOR'UN GOLCÜSÜ 3.LİG'DE

Ordu 1. Amatör Küme ekiplerinden Doğaspor forması giyen 21 yaşındaki golcü oyuncu Yasin Kargı, TFF 3.Lig'de mücadele eden Büyükçekmece Tepecikspor ile anlaşmaya vardı.

Doğaspor formasıyla başarılı müsabakalar çıkarıp dikkatleri üzerine çeken Yasin Kargı, profesyonel oldu. Genç oyuncu, Büyükçekmece Tepecikspor ile sözleşme imzaladı.

"Amatör futbolun bitmediğinin kanıtı"

Doğaspor Kulübü Başkanı Uğur Ateş; "Takımımızın çok değerli futbolcusu Yasin Kargı, Büyükçekmece Tepecikspor'la profesyonel sözleşme imzalamıştır. Ordu şehrimizde amatör futbolun bitmediğini, imkan verildiği zaman Ordulu gençlerin çok başarılı olacağını herkese gösteren sporcumuza futbol hayatı boyunca üstün başarılar diliyor, her zaman yanında olacağımızı bilmesini istiyoruz. Bir kaç yıl içinde de daha üst liglerde mücadele edeceğinden eminiz" dedi.

Ordulu futbolcu Yasin Kargı, artık Büyükçekmece Tepecikspor'un başarısı için ter dökecek.

Futbola Beta Dershaneleri Umutspor'da başlayan Kargı, sonrasında ise Orduspor alt yapısına transfer oldu. Mor Beyazlı ekibin alt yapısında U16 ve U17 takımlarında boy gösteren genç oyuncu, İstanbul Amatör Lig ekiplerinden Girne Gençlikspor forması giydikten sonra son olarak da Doğaspor'da top koşturmuştu.

Haber merkezi