SPOR
Giriş Tarihi : 03-09-2021 23:55   Güncelleme : 03-09-2021 14:44

"DİREKT 2.LİG'E ÇIKMAYI HEDEFLİYORUZ"

52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı Şükrü Bodur, ligin bugün başlayacağını belirterek, "Bu sezon direkt olarak 2.Lig'e çıkmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda hazırlıklarımızı yaptık" dedi.

Yeni sezon öncesinde sürekli takımın yanında olan ve antrenmanları sık sık ziyaret ederek takıma moral veren Başkan Bodur, teknik ekibe ve futbolculara güvendiğini dile getirdi.

"İyi bir başlangıç yapmak istiyoruz"     

Lige iyi başlamanın önemli olduğuna değinen Başkan Şükrü Bodur; "En başından bu yana kurduğumuz kadroyla iyi bir kamp ve çalışma dönemi geçirdik. Bu sezon direkt olarak 2.Lig'e çıkmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda hazırlıklarımızı yaptık. Kuşadasıspor ile deplasmanda oynayacağımız müsabaka ile başlayacağız. Öncelikle iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Güzel başlangıçtan sonra gerisi de gelir" dedi.

"Kadromuzu oluşturduk"

8 Eylül 2021 tarihinde bitecek transfer dönemine de değinen Başkan Bodur; "Dış transferde kadromuza 14 tane oyuncu kattık. Şuan da kadromuz tamam gözüküyor ama transfer de ayın 8'in de bitiyor. Elbette bu futbol ve ne zaman ne olacağı belli olmaz. Ama biz kadromuzu oluşturduk. Bu kadroyla hedefimize ulaşacağımıza inanıyoruz. Bundan sonra bir şey olacağını sanmıyorum" diye konuştu.

Ligin ilk müsabakasını Kuşadasıspor deplasmanında oynayacaklarını hatırlatan Bodur, lige galibiyetle başlamak istediklerini söyledi.

Yeni sezonda statlara yüzde 50 seyirci alınabileceğinin de altını çizen Başkan Şükrü Bodur, 2. haftada oynanacak olan 68 Aksaray Belediyespor karşılaşmasından itibaren tüm Orduspor taraftarlarını ve Ordu halkını 19 Eylül Stadyumu'na beklediklerini ifade etti.

Taraftar desteğine çok fazla önem verdiklerini aktaran Bodur, el ele şampiyon olarak 2.Lig'e çıkmayı hedeflediklerini kaydetti.

Ordu Hayat/Tevfik Kul