GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-11-2021 08:18   Güncelleme : 17-11-2021 08:18

DEVA'DAN GÜLYALI ÇIKARMASI!

Deva Partisi Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Selma Aliye Kavaf ile partinin Kurucular Kurulu üyeleri Hüseyin Nalbantoğlu ve Kadir Köşdere, Ordu ziyaretleri kapsamında Gülyalı İlçe Başkanı Sezer Yetgin ve ilçe yönetimini ziyaret etti.

DEVA'DAN GÜLYALI ÇIKARMASI!

Deva Partisi’nin Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Selma Aliye Kavaf, beraberinde partinin kurucular kurulu üyeleri Hüseyin Nalbantoğlu ve Kadircan Köşdere ile birlikte Deva Partisi Gülyalı İlçe Başkanı Sezer Yetgin’i ziyaret etti. Deva Partisi Ordu İl Başkanı Ercan Öktenay’ın da yer aldığı ziyarette Gülyalı İlçe Yönetimi misafirlerini tam kadro ile ağırladı.

"Mutluluk duydum"

Ziyarette konuşan Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Kavaf, “saha çalışmaları için geldiğimiz Ordu’da ve Gülyalı’da bir kez daha anladık ki sadece iktidarın değil sistemin de alternatifi olarak her geçen gün daha da büyüyoruz. Genel başkanımız Ali Babacan’ın liderliğinde tarımdan ekonomiye ve sosyal politikalara pek çok alanda geliştirdiğimiz politikaların sahaya yansıtılmasında kat ettiğimiz mesafeyi Ordu’da bir kez daha gözlemlemekten büyük mutluluk duydum. Sağlanan bu pozitif enerjinin bizi iktidara taşıması oldukça yakındır” dedi.

Deva Partisi Ordu İl Başkanı Ercan Öktenay da yaptığı değerlendirmede “ülkenin içinde bulunduğu açmazdan kurtuluşunun reçetesinin sayın Babacan’ın da dile getirdiği gibi Deva kadrolarında olduğunu” ifade ederken, son olarak söz alan Deva Partisi Gülyalı İlçe Başkanı Sezer Yetgin ise; “ilçe kongrelerini tamamlayıp sahaya çıktıklarını ve nüfusa oranla üye kayıtlarında ilk sıralarda yer alıyor olmalarında genel başkan ve genel merkezin söylemlerinin çok etkili olduğunu ve ilçe genelinde büyük bir kabul gördüğünü” vurguladı.

Haber merkezi