GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-09-2021 08:00   Güncelleme : 10-09-2021 08:00

DERT DİNLEME GÜNÜ

DERT DİNLEME GÜNÜ

Halk Gününde 120’yi aşkın vatandaşın derdini dinleyen Vali Tuncay Sonel, "Devletimizin şefkatini, güleryüzünü ve merhametini yöre insanımıza göstermek için uğraşıyoruz" dedi.

Valilik Toplantı Salonunda yapılan "Halk Günü" Toplantısında vatandaşları tek tek dinleyen Vali Sonel, kendisine iletilen talep, şikâyet ve önerileri not aldı ve çözüm bulmaya çalıştı, ilgili kurum müdürlerine de talimatlar vererek, yardımcı olunmasını istedi.

Vali Tuncay Sonel, “Bugün, 120'nin üzerinde vatandaşımızı, muhtarlarımızı, şehit ve gazi ailelerimizi, STK temsilcilerini kabul ederek, onları dinledik. İlettikleri sorun ve sıkıntılarını gidermek, taliplerini yerine getirmek için çözüm ve çare aradık. Kurum müdürlerimizle birlikte dertlerine derman olduk. Gönüllerini aldık. Onlar mutlu oldu, biz mutlu olduk” dedi.

Kapımız herkese açık

"Vatandaşlarımıza hizmet için buradayız. Valiliğimizin kapısı herkese açıktır” diyen Vali Tuncay Sonel, toplantıya katılan ailelerin çocuklarını da unutmayarak, yakından ilgilendi ve çocuklara çeşitli hediyeler vererek sevindirdi. Haber merkezi