SPOR
Giriş Tarihi : 08-06-2021 23:57   Güncelleme : 08-06-2021 23:57

DERBİ ZAMANI...

DERBİ ZAMANI...

Bölgesel Amatör Lig'de 9 aylık bekleyiş sona eriyor. 3. Bölge 2.Grup'ta bulunan Orduspor 1967 Futbol Kulübü ile Ünye 1957 Spor, ligin ilk haftasında 19 Eylül Stadyumu'nda kozlarını paylaşacak. Ordu derbisi öncesinde her iki takımda hazırlıklarını tamamlayarak galibiyet parolasıyla maçın saatini beklemeye koyuldu.

Orduspor 1967 ile Ünye kozlarını paylaşacak

Büyük bütçeler ve önemli transferlerle şampiyonluğa kadro kuran  Orduspor 1967 Futbol Kulübü ile Ünye 1957 Spor, kritik müsabakada galibiyet için karşı karşıya gelecek.

Telat hocanın ekibi hazır

Savaş Şimşek başkanlığında sezon başında daha önce Bölgesel Amatör Lig'de defalarca şampiyonluk yaşamış Ordulu Teknik Direktör Telat Özden ile anlaşan Mor Beyazlı ekip, transferde de teknik ekibin raporu doğrultusunda birbirinden tecrübeli ve şampiyonluk yaşamış oyuncuları kadroya katarak gözünü şampiyonluğa dikti. Başarılı teknik adam, Ünye maçında 3 puandan başka bir şey düşünmüyor.

Yavuz'un gözü deplasmanda

Mehmet Ali Durak Başkanlığındaki Ünye 1957 Spor ise takımı tecrübeli teknik adam Aydın Yavuz'a emanet etti. Yavuz da geçmişte çok sayıda şampiyonluk yaşarken, bu başarılara bir yenisini de Ünye'de eklemek istiyor. Yeşil Beyazlılar da kadro kalitesiyle dikkat çekiyor. Tecrübeli çalıştırıcı, zorlu deplasmandan iyi bir sonuçla dönmek istediklerini söyledi.

Kadro tecrübe kokuyor

Orduspor 1967, Teknik Direktör Telat Özden'in raporu doğrultusunda Lokman Atakol, İlker Ataseven, Tolga Yılmaz, Mustafa Bayhan, Oktay Taze, Oğuz Saltabaş, Muhammed Kurt, Halil Aşut Furkan Yıldırım gibi başarılı ve yetenekli futbolcuları kadrosuna kattı.

Ünye'de kadrosu ateş ediyor!

Ünye 1957 Spor ise transferde Teknik Direktör Aydın Yavuz'un raporu dışına çıkmayarak Emrah Metoğlu, Caner Çolak, Selim Dağ, Şükrü Can Yılmaz, Hakan Doğan, Mehmet İncebacak, Mükail Baydır, Samet Hasan Yıldıran gibi tecrübeli isimleri kadrosunda barındırıyor.

Orduspor 1967 Futbol Kulübü ile Ünye 1957 Spor arasında oynanacak olan Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 2.Grup ilk maçı bugün saat 17.00'da 19 Eylül Stadyumu'nda oynanacak.

Haber merkezi