SPOR
Giriş Tarihi : 10-01-2021 23:54   Güncelleme : 10-01-2021 23:54

Cüneyt hoca, Aksaray'dan ayrıldı

Cüneyt hoca, Aksaray'dan ayrıldı

Misli.com 3.Lig 4.Grup'ta 68 Aksaray Belediyespor'u çalıştıran Ordulu Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki, grupta şampiyonluk yarışının içinde olmasına karşın yönetimle görüşüp karşılıklı anlaşarak ayrıldı. Aksaray'ın vasat bir takımı yoktan var eden Cüneyt hoca ile yolları ayırması pes dedirtti.

 

ŞAKA GİBİSİNİZ...

68 Aksaray Belediyespor'u adım adım şampiyonluğa götüren Cüneyt Tiryaki, şok bir şekilde İç Anadolu temsilcisinden ayrıldı.

68 Aksaray Belediyespor'a mükemmel futbol oynatan ve takımı lider 1954 Kelkit Belediyespor'un sadece 1 puan gerisinde tutmayı başaran Ordulu çalıştırıcı ile yollar ayrıldı.

Dar bir kadrosu olan ve çok fazla kaliteli futbolcu transferi de yapamayan Aksaray'ı zirve yarışına dahil eden Cüneyt Tiryaki ile yolların ayrılması pes dedirtti.

Vasat bir takımı şampiyonluk yarışına sokan Tiryaki'ye birçok kulüpten teklif olduğu öğrenildi.

68 Aksaray Belediyespor Yönetim Kurulu'ndan yapılan açıklamada, "68 Aksaray Belediye Spor olarak Teknik Direktörümüz Cüneyit Tiryaki ile karşılıklı anlaşarak yolumuzu ayırmış bulunmaktayız. Hocamıza teşekkür eder bundan sonraki hayatında başarılar dileriz." denildi.

68 Aksaray Belediyespor, Misli.com 3.Lig 4.Grup'ta oynadığı 16 müsabakada 9 galibiyet 3 beraberlik 4 mağlubiyet alırken, topladığı 30 puanla 3. sırada ilk devreyi tamamladı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul