GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-07-2021 08:20   Güncelleme : 14-07-2021 08:20

CHP’DEN KARADENİZ’E İKİNCİ ÇIKARTMA

CHP’DEN KARADENİZ’E İKİNCİ ÇIKARTMA

 

Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun başkanlığında; milletvekili ve Parti Meclisi üyelerinden oluşan 40 kişilik parti heyeti, üç günlük Karadeniz turuna başlıyor.

Heyet; Çarşamba günü Ordu, Perşembe günü Giresun, Cuma günü ise Trabzon’da temaslarda bulunacak. Bu kapsamda; sendikalar, sivil toplum kuruluşları, meslek odaları, kanaat önderleri ile esnaf ve vatandaşlar ziyaret edilecek. CHP heyeti, vatandaşların sorunlarını dinleyecek ve çözüm önerilerini anlatacak. Ziyaretlerin sonunda hazırlanacak rapor, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na sunulacak.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun, Karadeniz programıyla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“Cumhuriyet Halk Partisi olarak sahada, vatandaşlarımızla birlikte olmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda 3 günlük Karadeniz programımıza başlıyoruz. Çarşamba günü Ordu’da olacağız. Ordumuzun 19 ilçesinde vatandaşlarımızla buluşacağız. Ardından Perşembe günü Giresun, Cuma günü ise Trabzon’un tüm ilçelerine gideceğiz. Biz ülkenin dört bir yanında vatandaşımızla bir aradayız. Nerede bir sorun varsa biz çözüm önerilerimizle oradayız. Siyasi iktidarın kaderine terk ettiği, unuttuğu, yoksulluğa ve hayat pahalılığına ezdirdiği vatandaşlarımızın yanındayız. Bu bozuk düzeni değiştirmek, vatandaşlarımızın dertlerine derman olmak için durmadan dinlenmeden çalışmaya devam edeceğiz.” Haber merkezi