GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-03-2021 09:10   Güncelleme : 25-03-2021 09:10

CHP'DEN 'İYİ' ZİYARET!

CHP'DEN 'İYİ' ZİYARET!

Millet İttifakı'nın ortakları CHP ve İyi Parti sık sık bir araya gelmeye devam ediyor. CHP il teşkilatı, İyi Parti İl Başkanı Ekrem Şentürk ve partilileri ziyaret ederek için güç ve fikir birliği yapmaya devam edeceklerini söylediler.CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, İl Başkanı Atila Şahin ve partililer, İyi Parti İl Başkanlığına bir ziyaret gerçekleştirdi.

"Güç birliği yapıyoruz"

İyi Parti Ordu İl Başkanı Ekrem Şentürk, ziyaretlerinden ötürü CHP'lilere teşekkür ederek; "Türkiye'de demokrasinin önünü açmak ve ülkeyi refaha kavuşturmak için güç ve fikir birliği yapıyoruz. Cumhuriyet adına çaba sarf ediyoruz. Mesele ülkemizin geleceğidir. Bir rant hesabımız yok. Asıl duruşumuz milletten yanadır. Onun için bir aradayız. Kimse aramıza nifak sokmaya kalkmasın." dedi.

"Ordu'da çoğunluğa ulaşacağız"

CHP İl Başkanı Atila Şahin ise; "İyi Partiyle beraber Millet İttifakı olarak söz konusu vatansa gerisi teferruattır anlayışıyla hareket ediyoruz. Yaptığımız işbirliği, Millet İttifakı'nın Ordu'da çok önemli bir yere gelmesini sağladı. Önümüzdeki seçimlerde Millet İttifakı, Ordu'dan çoğunlukla çıkacaktır. Bu da iktidarın alaşağı edilmesi demektir. Millet İttifakı'nı iktidar yapmanın hesaplarını yapıyoruz." diye konuştu.

"% 35'e kadar düştüler"

Milletvekili Mustafa Adıgüzel de; 'Açık denizde rotası görülmeyen bir ülkeden, artık karanın göründüğü, iktidarın da tepe aşağı gittiği bir süreci yaşıyoruz' diyerek, şunları kaydetti; "Millet İttifakı olarak birlikteliğimizi; millet, devlet ve Cumhuriyet üzerine inşa ettik. Bu temele katkı koyacak herkese de kapımız açık. Şuan rantseverlerle yurtseverler arasında bir mücadele var. Giderek durumun farkında olarak bize katkı sağlayan bir ortam görüyoruz. Anketlerde % 28'lere doğru gelen bir AKP görüyoruz. Yanındaki koltuk değneği MHP ile beraber % 35'e kadar inmiş durumdalar. Umutla bakıyoruz. Birlikteliğimizi bozmak adına saldırılar artacak. Daha çok organize olacağız, sahaya daha iyi yayılacağız."

Ordu Hayat/Yılmaz Ülgü