GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-11-2021 08:21   Güncelleme : 16-11-2021 08:21

CANBULUT MERKEZ KONSEYİ’NDE

Türk Veteriner Hekimleri Birliği 49’uncu Büyük Kongresi, merkez konseyi üyeleri ve veteriner hekimlerin katılımıyla yapıldı. Ordu Odası Başkanı Taner Canbulut, en yüksek oyu alarak birlik yönetim kuruluna seçildi.

CANBULUT MERKEZ KONSEYİ’NDE

Ankara’da yapılan genel kurul toplantısında divan kurulu başkanı ve heyetinin seçiminin ardından merkez konseyi başkanı seçimi yapıldı. Türkiye genelinde 400 delegenin oy kullandığı seçimlerde Ordu Odası Başkanı Taner Canbulut, 219 oy alarak en yüksek oyla Merkez Konseyine seçilen isim oldu.

Birliğin yeni yönetim kurulu ilk toplantısını da dün Ankara’da gerçekleştirdi. Merkez Konseyi Başkanlığına Ali Eroğlu seçilirken, Hüseyin Haluk Aşkaroğlu 2. Başkan, Sinan Sağlam Genel Sekreter, Enes Gazi Atıcı Muhasip-Veznedar, Ordu Odası Başkanı Taner Canbulut, Prof. Dr. Murat Fındık ve Prof. Dr. Murat Arslman da üye olarak görev aldılar.

Ordu Veteriner Hekimler Odası Başkanı Taner Canbulut, yaptığı açıklamada; “Ne mutlu ki böylesi bir mesleğim var. Tam otuz yıldır gururla onurla yaptım veeee beni bu mesleğin en yüksek organı olan merkez konseyine layık gören ülkemizin dört bir yanındaki meslektaşlarıma, aileme, çalışma arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler. Bu güvene layık olmaya çalışacağım” dedi. Seran Eren Şensoy/Ordu Hayat