GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-11-2021 08:11   Güncelleme : 24-11-2021 08:11

ÇAMURA VEDA...

Altınordu Belediyesi, beton yol seferberliğinde son olarak Saraycık Mahallesi'nin çamurlu yollarını betonla kaplandı ve mahalle sakinlerinin çilesi mutluluğa dönüştü.

ÇAMURA VEDA...

Saraycık Mahallesi Poturlu Sokak 1, Poturlu Sokak 2, Kabalı Sokak 1, Kabalı Sokak 2, Kabalı Sokak 3 ile Akdam Hasanbaşoğlu Sokak'ta toplam uzunluğu 1620 metre olan yola beton dökülerek, vatandaşlar standardı yüksek ve güvenli bir ulaşım imkanına kavuştu.

"Çamurdan kurtarıyoruz"

Ordu'nun en büyük ve köklü beldelerinden birisi olan, büyükşehir olunmasının ardından belde statüsünden mahalle statüsüne geçen Saraycık Mahallesi halkının beklentilerine yapılan hizmetlerle karşılık verdiklerini ifade eden Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören; “Yaptığımız çalışmalar sayesinde şehrimizi güvenli ve konforlu bir ulaşım ağı ile buluşturuyor, kıymetli hemşehrilerimizin ayağını çamurdan kurtarıyoruz. Geçmişte Ordu'nun en büyük beldelerinden birisi olan Saraycık'ta, belediyemiz ekiplerince tamamlanan beton yolların mahalle sakinlerimize ve bölge halkına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Saraycık Mahallesi'nin birçok sokağında gerçekleştirilen çalışmaları değerlendiren Muhtar Naim Kurnaz ve mahalle sakinleri, yol çilesini ortadan kaldırdığı için Belediye Başkanı Aşkın Tören'e ve ekibine teşekkürlerini ilettiler.

Haber merkezi