SPOR
Giriş Tarihi : 09-02-2021 23:43   Güncelleme : 09-02-2021 23:43

ÇAMLIKSPOR, PLAY-OFF'U GARANTİLEDİ

ÇAMLIKSPOR, PLAY-OFF'U GARANTİLEDİ

Türkiye Voleybol Kadınlar 2.Ligi 7. Grup'ta mücadele eden Ordu Çamlıkspor, ligin tamamlanmasına daha 4 hafta olmasına karşın Play-Off'a kalmayı garantiledi.Sezona Antrenör Ozan Aktaç önderliğinde fırtına gibi başlayan Ordu Çamlıkspor, ligin ikinci devresinde oynadığı tüm müsabakalardan galip ayrılırken, Play-Off hedefine de erken ulaştı.

İlk hedef tamam!

Ligde son olarak kendi evinde Rize temsilcisi Fındıklı Tenis ve Doğaspor'u konuk edecek ve 3-0'lık net bir galibiyet alan Ordu ekibi, bu galibiyetle birlikte sezon başında koyduğu Play-Off hedefini yerine getirdi.

Sıra ikinci hedefte

İlk hedefi Play-Off'a kalmak olarak belirleyen  Ordu Çamlıkspor, bu hedefe erken ulaştı. Ordu ekibi, kalan 2 maçı da en iyi şekilde tamamlayıp Play-Off'a kilitlenmek istiyor. Çamlıkspor, Play-Off'ta başarılı olarak adını 1.Lig'e yazdırmayı planlıyor.

Tek mağlubiyet

Geride kalan 12 müsabakadaki tek mağlubiyetini İskofyaspor karşısında alan Ordu Çamlıkspor, geri kalan 11 maçı da galibiyetle tamamladı. 35 set alan Ordu temsilcisi, rakiplere sadece 10 set verdi. Topladığı 32 puanla da ilk sırada yer aldı.

Antrenör Ozan Aktaç, hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerlediklerini belirterek, ligde kalan maçları oynayıp daha sonra Play-Off için hazırlıklar yapacaklarını dile getirdi.

Ordu Çamlıkspor, 15. hafta müsabakasında 14 Şubat 2021 Pazar günü saat 14.00'da Kastamonu Tandoğan Spor Salonu'nda Kastamonu Doğa Gençlikspor'un konuğu olacak.

Ordu Hayat/Tevfik Kul