GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-04-2021 08:40   Güncelleme : 29-04-2021 08:40

"ÇALMADIK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ"

Türkiye Değişim Partisi Altınordu İlçe Başkanlığı görevine Serkan Çelik atandı. Kimsesizlerin kimsesi olmak için bu yola çıktıklarını belirten Çelik; "Fındık şuan 3 dolar bile etmiyor. İktidarımızda köylü alın terinin karşılığını alacak." dedi.

TDP Altınordu İlçe Başkanı Çelik oldu

 

Türkiye Değişim Partisi İl Başkanı İlhan Kaya, Altınordu İlçe Başkanlığı görevine getirilen Serkan Çelik'e plaket takdim edip, partinin rozetini de taktı.

"Sorumluluğumuz çok büyük"

Türkiye'nin en hızlı yayılan partisi olduklarını söyleyen Çelik, şunları kaydetti; "Genel başkanımızın Ordu'ya verdiği hizmetler herkes tarafından biliniyor. Aslında genel başkanımız bir Ordu evladı gibi her zaman bizimle oldu. Sorumluluğumuz çok büyük. Çok çalışacağız, yorgunluk bizim lügatımızda asla olmayacak. Terimizin soğumasına asla müsaade etmeyeceğiz. Sıkılmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız. EYT mağdurlarından kadınlara, çocuklardan ak sakallı dedelerimize kadar herkesin hakkını savunacağız. Gençlerimize özgürce yaşayabilecekleri bir gelecek hazırlayacağız."

Ordu'nun en önemli geçim kaynağı olan fındığın yurt içi ve yurt dışında 11 dolara kadar alıcı bulukren, bugün üreticiden 3 dolara bile alınmadığını aktaran Serkan Çelik, Türkiye Değişim Partisi iktidarında köylünün alın terinin karşılığını alabileceğini dile getirdi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul