GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-02-2021 08:05   Güncelleme : 12-02-2021 08:05

BU PAZAR İŞ YAPAR...

BU PAZAR İŞ YAPAR...

Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, “Yöresel Ürünler Pazarı” sözünü de yerine getirdi.

Gülyalı Belediyesi tarafından Giresun-Ordu-Samsun Karayolu üzerinde yaptırılan “Yöresel Ürünler Pazarı” ihaleyi kazanan firmaların işyerlerini açmaları ile birlikte hizmete girdi. Yaptırdıkları “Yöresel Ürünler Pazarı”nı ziyaret eden Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, şu açıklamayı yaptı:

Bir rüya gerçek oluyor. Fındığın dünyada en çok üretiminin gerçekleştiği Ordu’da önemli bir eksikliği giderdik. Karayolu güzergâhında hediyelik fındık satış alanını Gülyalı Belediyesi olarak şehrimize kazandırmış olduk.

Hayırlı olsun, ziyareti

Geçtiğimiz aylarda teslimatlarını gerçekleştirdiğimiz Gülyalı Belediyesi Yöresel Ürünler Pazarımızda faaliyetler başlıyor. İlk olarak Şenocak Fındık, kurulumlarını tamamlayarak satışa başladı. Bugün hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk ve ilk alışverişi biz yapalım istedik. İş İnsanı Yiğit Şenocak’a yakın ilgileri dolayısıyla teşekkürlerimi sunuyor, bol kazançlar diliyorum.

Yöresel Ürünler Pazarımız diğer dükkanların da kısa zamanda faaliyete geçmesiyle tam kapasite hizmet vermeye başlayacak. Bütün hemşehrilerimizi hediyelik alışverişlerini yapmak üzere Yöresel Ürünler Pazarımıza davet ediyoruz. İlçemize, şehrimize ve bölgemize hayırlı olsun.” Haber merkezi