GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-03-2021 08:35   Güncelleme : 24-03-2021 08:35

“BÖYLE YOL MU OLUR?"

“BÖYLE YOL MU OLUR?

 

CHP Ordu Milletvekili Dr. Mustafa Adıgüzel, belediye hizmetlerinin Çatalpınar’a uğramadığını belirterek, “bu çağda böyle yol olur mu?“ diye sordu.

İlçede mahallelerde ve sanayi sitesinde incelemeler yapan Adıgüzel sanayi sitesindeki yapı sorunlarını ve yolların halini eleştirdi. Büyükşehir Belediyesi’nin 800km yol yaptık diyerek yalan söylediğini iddia eden Adıgüzel şunları belirtti:

“Sanayi sitesinde işletmelerin çatı saçakları yapılmadığı için su direkt duvarın içine giriyor, duvarlar çürümüş, elektrik prizleri tehlike saçıyor. Elektrik hattı binaların çatısından geçiyor, toprak altına alınıp sanayi sitesinin olmayan aydınlatmasının da yapılması gerekiyor. Çatalpınar merkez de dahil yollar çamur içerisinde. Yürümek bile mümkün değil.

Yol işi yalan

Büyükşehir Belediyesi 800 km yol yaptım diyerek yalan konuşuyor. Satıh kaplama ile 50-60 km yol yapıp 800 km yol yaptık diyorlar. İşte memleketin yollarının hali bu. Üstelik burası Merkez Mahallesi… Büyükşehir Belediyesi “Gülyalı’ya gül Kirazlimanı’na kiraz” gibi laflarla çiçek böcek işleri ile uğraşıyor. Eğer illa çağrışımlar ile iş yapacaklar ise coğrafyamızda Dörtyol var Yolbaşı var Yolağzı var Üçyol var. Bu memlekette yol sorunu var. Biraz da bunlar aklınıza gelsin. İlçe Belediyelerini bu yol konusunda destekleyin. Bu çağda bu şekilde yaşanır mı?” Haber merkezi