GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-07-2021 08:00   Güncelleme : 07-07-2021 08:00

BÖYLE MUAMELEYE, BÖYLE DESTEK!

BÖYLE MUAMELEYE, BÖYLE DESTEK!

 

AK Parti İl Kadın Kolları Teşkilat Başkanı Zeynep Özen, ters kelepçe ile gözaltına alınan BBP’li Fatma Yümlü’yü, seviyesizlik ve vicdansızlıkla suçladı.

Türkiye, bir program sonrası korona temaslısı da olduğu için ters kelepçe ile gözaltına alınan Büyük Birlik Partisi Ordu İl Kadın Kolları Başkanı Fatma Yümlü’yü konuşurken, hemcinsi AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Zeynep Özen’in açıklaması üslup nedeniyle tepkileri daha da artırdı.

“Ayıp ve densizlik!”

AK Partili Zeynep Özen yaptığı yazılı açıklamada, “hanımefendi gözaltına alınmasını Cumhurbaşkanımızı eleştirmesine bağlaması tamamen yalan ve gerçek dışı bir beyandır çünkü, hanımefendinin programı olaydan 1 hafta önce meydana gelmiştir. 1 hafta sonra farklı bir konu ile gözaltına alınmasını Cumhurbaşkanımıza bağlaması gündem olma çabası içinde giren birisinin bataklığa saplanmış hali gibi çırpınışıdır. Bu tek kelime ile ayıptır, densizliktir” dedi.

“Yanlış yerdesin”

“Sayın Cumhurbaşkanımızı eleştirirken yalan yanlış beyanlarla nefretini kusması kabul edilir cinsten değildir. İnsanda bir seviye olur, insanda bir vicdan olur’ diyen Özen, şöyle devam etti:

“İki lider, Cumhur ittifakının  paydaşı olarak Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız  Recep Tayyip Erdoğan ile BBP Genel Başkanı  Sn. Mustafa Destici  ülkemizin bekası ülke meseleleri ve dünya meselelerini birlikte uyum içinde yürütmektedirler.  Hanımefendinin iddia ettiği gibi kimse tek partili olmak zorunda değil.

CHP’ye geç

Onlar BBP‘de siyaset yapıyor, biz de AK PARTİ de. Eğer tek parti özlemi çekiyorsa hanımefendinin bulunduğu yer yanlıştır. O, zaman milli şeflik dönemindeki gibi  yani CHP‘de siyaset yapmalıdır.” Haber merkezi