GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-06-2021 08:30   Güncelleme : 08-06-2021 08:30

"BİZİM DERDİMİZ MEMLEKET SEVDASI"

Memleket Partisi Kurucu İl Başkanı Mahir Akdere, 19 Eylül Gazeteciler Derneği'ni ziyaret ederek, partisinin Ordu'daki çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Ordu'da 7 ilçede hazırlıkları tamamlayarak seçime gireceklerini aktaran Akdere, Terörle alakası olmayan herkese kapılarının açık olduğunu söyledi.

"Bugünkü yönetime itiraz ediyoruz"

'2.5 aylık bir partiyiz. Genel Başkanımız Muharrem İnce ile yola çıktık' diyen Akdere, şunları söyledi; "Türkiye'de 48 ilde örgütlenmesini tamamlamış, illerde kongre sürecini yavaş yavaş başlatan, Ordu'da da il başkanlığımız ve yönetim kurulu üyeliklerimizin onaylanmasından sonra ilçelerdeki çalışmalarımıza başladık. Şuanda 5 ilçenin hazırlığını bitirdik. 2 ilçenin hazırlığını da bu hafta tamamlayacağız. Toplamda 7 ilçede örgütlendiğimiz zaman seçime girecek pozisyona geliyoruz. Türkiye genelinde örgütlenmemizi tamamlayarak 18 Eylül 2021 tarihinde genel başkanımızı kurultayda tekrar seçerek Türk milletine hizmet edeceğiz. Biz memleket sevdalıları olarak yola çıktık. Memleket Partisi'nin amblemine baktığımızda biz mavi diyoruz. Sloganımız; memleket, adalet, vicdan ve işsize iş. Arkadaşlarımızla birlikte bu yola girdik. Terörle alakası olmayan herkese kapımız açık. Bizim derdimiz Memleket Sevdası. Bugünkü yönetime itiraz ediyoruz. Çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğini geri istiyoruz."

Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneği Başkanı Erdoğan Erişen ise Akdere ve ekibine girdikleri yolda başarılar diledi.

Ordu Hayat/Yılmaz Ülgü