GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-04-2021 20:30   Güncelleme : 27-04-2021 16:49

BETON YOL SEFERBERLİĞİ!

BETON YOL SEFERBERLİĞİ!

Altınordu Belediyesinin, güvenli ve konforlu bir ulaşım parolasıyla başlattığı 72 Mahalleyi kapsayan 45 kilometre beton yol seferberliği tüm hızıyla sürüyor. Orhaniye ve Öceli'den sonra Akçatepe Mahallesi de beton yol konforuna kavuştu.

 

Altınordu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Akçatepe Mahallesi Hayranlı sokakta baskı beton yol çalışmasını kısa sürede tamamlayarak hizmete sundu.

"Hizmetimiz her köşeye ulaşacak"

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Akçatepe Mahallesini ziyaret ederek hem çalışmaları yerinde inceledi hem de vatandaşlarla bir araya geldi. Söz verdikleri gibi Akçatepe Mahallesini de beton yol konforuna kavuşturduklarını söyleyen Başkan Tören, "hizmet ederken ölçümüz adil olmak. Biz, ötekisi olmayan bir şehir anlayışıyla çalışıyoruz. Temel belediyecilik hizmetlerimizi eşit bir şekilde tüm vatandaşlarımıza ulaştırmanın gayretindeyiz. Akçatepe Mahallemizi de bu güzel hizmete kavuşturmaktan son derece mutluyuz. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun. Hizmetlerimiz her bir mahallemize, her sokağa, her köşeye, her eve ulaşıncaya kadar durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz" açıklamasında bulundu.

Başkan Tören'e teşekkür

Mahallede yapılan beton yol'un büyük bir ihtiyacı karşıladığını belirten Akçatepe Muhtarı ALİ Korkmaz "yolumuz çok âtıl kalmış hizmete gerçekten ihtiyacı olan bir bölge idi. Altınordu Belediyemiz, Başkanımız Aşkın Tören'in söz verdiği gibi mahallemizde 500 metre beton yol çalışmasını çok kısa sürede tamamladı. Başkanımıza mahalle sakinlerim ve şahsım adına teşekkürlerimi iletiyorum" dedi.

Mahalle sakinleri ise "yolumuz kaymak gibi çok güzel oldu. Başkanımız Aşkın Tören'den Allah razı olsun" diyerek teşekkürlerini ifade ettiler.

Haber merkezi