GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-07-2021 08:25   Güncelleme : 17-07-2021 08:25

BELEDİYE ALTINORDU’YU KIRMIZI-BEYAZ YAPTI

BELEDİYE ALTINORDU’YU KIRMIZI-BEYAZ YAPTI

 

15 Temmuz’un yıldönümünde Altınordu belediye Başkanı Aşkın Tören’in talimatıyla belediye ekiplerince şehrin çeşitli noktalarında vatandaşlara ve esnaflara Türk Bayrağı dağıtıldı.

FETÖ terör örgütü mensuplarının alçak ve hain darbe girişimini, gövdelerini tanklara ve kurşunlara siper ederek durduran, milletimizin istiklal ve istikbali uğrunda yazdığı eşsiz destanlarından biri olan 15 Temmuz’un 5. yılında “'15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü' dolayısıyla Altınordu sokaklarında Türk Bayrağı dağıtan Altınordu Belediyesi yine bir farkındalık çalışmasına daha imza attı.

Şehrin dört bir yanında vatandaşlara ve esnaflara Türk Bayrağı hediye eden Altınordu Belediyesi ekipleri, işyerlerini ve evlerin balkonlarının Türk Bayrağı ile donatılmasını sağladı. Vatandaşları hediye edilen bayrağımızı gururla dalgalandırırken şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle yad ettiler. 15 Temmuz’un yıldönümünde Altınordu’lular ihanet şebekesi FETÖ terör örgütü mensuplarına ve işbirlikçilerine bir kez daha lanet okudular.

Türk Bayrağı’nın milletimizin birliğini, vatanımızın bölünmez bütünlüğünü temsil ettiğini ifade eden Başkan Tören, Altınordu’luları evlerine ve işyerlerine Türk Bayrağı asmaya davet etti. Haber merkezi