GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-09-2021 08:15   Güncelleme : 06-09-2021 08:15

BEBEKLERİMİZİ YAŞATACAĞIZ

BEBEKLERİMİZİ YAŞATACAĞIZ

 

Kılıç ailesinin SMA Tip 1 hastası olan 13 aylık Mirza bebeğin sağlığına kavuşması için gerekli olan tedavi ve ilaç masrafları, Vali Tuncay Sonel başta olmak üzere Ordu halkının katkılarıyla tamamlandı.

Daha önce SMA Tip 1 hastası olan Demir Ali için de gerekli olan maddi destek ve katkıyı veren Vali Tuncay Sonel, “Evlatlarımıza ne yapsak az” diyerek, Mirza bebek için de 252 Bin TL bağışta bulundu.

252 bin TL bağışladı

Altaş TV’de Mirza bebek için gerçekleştirilen yardım programına telefonla bağlanan ve daha önce maaşını bağışlayan Vali Tuncay Sonel, “Çocuklar bizim gözbebeğimiz. Demir Ali evladımıza ne yaptıysak Mirza bebeğimize de aynı desteği vereceğiz. 252 Bin TL de Mirza evladımıza bağışlıyoruz” dedi.

Vali Tuncay Sonel, makamında SMA hastası Mirza bebeğin tedavisi için başlatılan kampanya kapsamında babası Barış Kılıç, Altaş Grup Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Altaş ile program sunucusu Funda Şimşit’i kabul ederek, Mirza bebeğin sağlığına kavuşacağını kaydetti ve "Mirza yavrumuzun her zaman yanında olacağımızın bilinmesini özellikle isterim” şeklinde konuştu.