GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-04-2021 08:45   Güncelleme : 29-04-2021 08:45

"ARKAMDA ORDU VAR"

Ak Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, memleketi Ordu'ya gelerek Ak Parti Ordu İl Başkanlığı ve çeşitli kurumlara ziyaretlerde bulundu.İlk olarak dün Fatsa'ya ziyaretlerde bulunan Başkan Osman Nuri Kabaktepe'nin adresi bu kez Parti Ordu İl Başkanlığı oldu. Burada İl Başkanı Halit Tomakin ve partililer ile buluşan Kabaktepe, 'Arkamda Ordu var' dedi.

"Ordu'ya teşekkür ederim"

Ak Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, "İlkokul, ortaokul ve liseyi Fatsa'da okudum. Kendi doğduğum toprağa ne kadar teşekkür etsem azdır. Başkan nasıl başaracaksın diye soruyorlar. Arkamda Ordu var diyorum. İstanbul'da da Ordulu hemşehrilerimiz bize her türlü desteği verdiler." diye konuştu.

"Bir numaralı parti Ak Parti"

'Ak Partimiz Türkiye'nin, İstanbul'un, Ordu'nun en büyük partisidir' diyen Kabaktepe, sözlerine şöyle devam etti; "Önümüzde 2023 ve 2024 seçimleri var. Ordu ve İstanbul'da bu seçimleri bir numaralı parti olarak kapatacağız. Ordu ve Türkiye içerisinde hizmet anlayışımız ortada. İstanbul, Ordu, Türkiye ve dünya için AK Parti. 2023'teki seçimler, Doğu Akdeniz'de petrolü Türkiye mi çıkaracak, yoksa yabancı şirketler çıkarıp paranın onların cebine mi gidip gitmeyeceğinin seçimidir."

Kabaktepe, sözlerini şu şekilde tamamladı; "Kendi savunma ihtiyaçlarını karşılayan bir Türkiye ile karşı karşıyayız. Avrupa'da bir yıldır gömülemeyen cesetler var. Hastanelere insanların alınmadığı bir batı dünyasından bahsediyoruz. Halkımızın tüm sağlık sistemine eriştiği bir Türkiye'de yaşıyoruz."

Ak Parti İl Başkanı Halit Tomakin, İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe'ye ziyaretinden ötürü teşekkür etti.

Ordu Hayat/Yılmaz Ülgü